Ak prestane bojovať Rusko, bude koniec vojny!
Ak prestane bojovať Ukrajina, bude koniec Ukrajiny!
Zablahoželajme cárovi Putinovi k znovusamozvoleniu

ZSSR Rusku prebehli ďalšie demokratické voľby jeho veličenstva sovietskeho ruského cára prezidenta. Presne podľa očakávania medzinárodného spoločenstva, vyhral opäť Vladimír Vladimírovič Putin. Vyhral napriek tomu, že svojim potenciálnym oponentom zabezpečil naozaj konkurenčné prostredie, poskytujúce množstvo bezplatných výhod ako napríklad : ozdravné pobyty v rehabilitačných táboroch na Sibíri, pravidelné kúry Novičokom, čajové párty, samovražda niekoľkými výstrelmi do chrbta alebo bungee jumping z okna vlastnej rezidencie.

Podľa predbežných výsledkov získal Vladimír Vladimírovič rekordných 87,97 percenta hlasov. Uviedla to agentúra RIA Novosti s tým, že v roku 2018 dostal Putin vo voľbách 76,69 percenta a o šesť rokov predtým 63,6 percenta hlasov. Čo k tomu dodať? Jazykom faktického ví-ťa-za ostatných a aj nadchádzajúcich prezidentských volieb na Slovensku Pištu H. môžeme zborovo zakričať GRA-TU-LU-JE-ME a bežať sa odfotiť pred červenú zástavu na ulicu Borisa Nemcova.

Je nad slnko jasné, že mnohí z našich uvedomelých a politicky dezorientovaných spoluobčanov by súdruhovi pánovi Putinovi najradšej zablahoželalo osobne. V súčasnej dobej je to však zložité. Najlepší letecký prepravca na svete Aeroflot totiž odmieta lietať mimo územia Ruska. Môžu za to vraj dodávatelia (Boeing a Airbus) a leasingové spoločnosti, ktoré pozastavili Aeroflotu platby za reklamu. Pozemná cesta cez Ukrajinu je tiež veľmi komplikovaná. Ukrofašisti odmietajú zložiť zbrane a nechať sa denacifikovať napriek tomu, že trojdňová špeciálna operácia „Z“ trvá už viac ako dva roky.

Našťastie máme pre vás riešenie priatelia. Na východe ukrajiny pôsobí niekoľko špeciálnych (ako inak) kuriérskych spoločností, ktoré sa špecializujú na dodávky blahoželaní Putinovi. Na dopravu cez frontovú líniu používa špeciálne (ako inak) transportné zariadenia kalibru 82 a 120mm.

Kuriér Saša chystá dodávku blahoželaní pre Putina

Problém je, že Putinovi udatní bohatieri blahoželania pre Vladimira Vladimíroviča nepreberajú, resp. sa priam skrývajú pred kuriérmi. Naše kuriérske spoločnosti používajú drony DJI Mavic 3T, ktorými presne identifikujú pozície udatných bohatierov a blahoželania doručuje až priamo do ich postavení. Keďže tieto drony sú vybavené aj termálnou kamerou, nie je problém s doručovaním ani vo večerných a nočných hodinách a ani za zlého počasia.

Poslať blahoželanie Putinovi môže každý

Teraz vám ponúkame jedinečnú možnosť, poslať vlastné blahoželanie Vladimírovi Vladimírovičovi Putinovi. Ako na to? Veľmi jednoducho. Prispejte ľubovoľnou sumou na nákup dronov DJI Mavic 3T pre našich kuriérov a do poznámky napíšte svoje blahoželanie. Naši spolupracovníci potom vaše pozdravy prepíšu na špeciálne (ako inak) obálky a špeciálni (ako inak) kuriéri sa už postarajú o ich doručenie. To sľubujeme! Čestné pionierske!

Janka píše pozdrav Putinovi

Poslať vaše originálne blahoželanie Putinovi môžete tu :

https://www.donio.sk/darceky-pre-putina